Policjantki i Policjanci (892)

serial obyczajowy Polska 2022  od 12 lat

W skrócie

Natalia rozwiązuje sprawę tajemniczego informatora Kosty. Decyduje się na konfrontację z gangsterem. Do komendy przychodzi znana dziennikarka. Od jakiegoś czasu otrzymuje wiadomości z groźbami.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Losy członków dwóch załóg policyjnych, które patrolują dzielnice Wrocławia i każdego dnia walczą z przestępczością. Praca funkcjonariuszy przeplata się z ich osobistymi problemami. Szymon (Paweł Monsiel) musi zmierzyć się z perspektywą rozwodu. Czekają go też kłopoty ze zbuntowaną podopieczną z ośrodka resocjalizacyjnego dla trudnej młodzieży. Funkcjonariusz może liczyć na wsparcie Miłosza (Paweł Kowalczyk). Natalię (Anna Bosak), która wreszcie ułożyła sobie życie, czeka wiele szczęśliwych chwil w małżeństwie z Arkiem (Paweł Parczewski), ale też sporo napięć na patrolach z Wojtkiem (Bartłomiej Piekarski). Kolega po fachu nie może jej wybaczyć, że zastrzeliła jego ukochaną.

W tym odcinku

Natalia rozwiązuje sprawę tajemniczego informatora Kosty. Decyduje się na konfrontację z gangsterem. Do komendy przychodzi znana dziennikarka. Od jakiegoś czasu otrzymuje wiadomości z groźbami, a do tego skradziono i zniszczono jej służbowy laptop, podrzucając pod redakcję resztki sprzętu. Reporterka ma podejrzenia, że jest zastraszana przez właściciela firmy, o której ma napisać niepochlebny artykuł. Funkcjonariusze sprawdzają podejrzanego biznesmena i udają się do jego biura. Tymczasem na złomowisku pojawia się kobieta, która chce zniszczyć luksusowy samochód niewiernego męża. Po wizycie Natalii w więzieniu, Kosta jest bardziej zdeterminowany do działania. Wiedziony chęcią zemsty za śmierć córki, postanawia wykorzystać swoje wpływy.

Występują

Zobacz także

Ładuję...