Policjantki i Policjanci (867)

serial obyczajowy Polska 2022  od 12 lat

W skrócie

Góral doświadcza kolejnych uroków bliskiego sąsiedztwa z Jagną. Zalane mieszkanie poważnie nadwyręża cierpliwość Bachledy. Postanawia on samodzielnie rozprawić się z nieznośną kobietą.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Losy członków dwóch załóg policyjnych, które patrolują dzielnice Wrocławia i każdego dnia walczą z przestępczością. Praca funkcjonariuszy przeplata się z ich osobistymi problemami. Szymon (Paweł Monsiel) musi zmierzyć się z perspektywą rozwodu. Czekają go też kłopoty ze zbuntowaną podopieczną z ośrodka resocjalizacyjnego dla trudnej młodzieży. Funkcjonariusz może liczyć na wsparcie Miłosza (Paweł Kowalczyk). Natalię (Anna Bosak), która wreszcie ułożyła sobie życie, czeka wiele szczęśliwych chwil w małżeństwie z Arkiem (Paweł Parczewski), ale też sporo napięć na patrolach z Wojtkiem (Bartłomiej Piekarski). Kolega po fachu nie może jej wybaczyć, że zastrzeliła jego ukochaną.

W tym odcinku

Góral doświadcza kolejnych uroków bliskiego sąsiedztwa z Jagną. Zalane mieszkanie nadwyręża cierpliwość Bachledy. Postanawia on samodzielnie rozprawić się z nieznośną kobietą. Patrol zajmuje się sprawą zrozpaczonej dziewczyny, która szuka swojego narzeczonego. Chłopak od tygodnia ma wyłączony telefon. Załoga rozpoczyna poszukiwania od miejskich noclegowni, ponieważ zaginiony nie ma stałego miejsca zamieszkania. Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że mężczyzna ma problemy z narkotykami. Tymczasem pojawia się zgłoszenie dotyczące oszustwa "na policjanta". Zieliński i Góral dowiadują się, że sprawca podawał się za przedstawiciela służb do zadań specjalnych. Udaje się go ująć.

Występują

Zobacz także

Ładuję...