Policjantki i Policjanci (868)

serial obyczajowy Polska 2022  od 12 lat

W skrócie

Natalia zostaje wyznaczona przez Witackiego do udziału w pilotażowym programie współpracy z pogotowiem ratunkowym. Funkcjonariuszka jest podekscytowana tym pomysłem i pracą z mężem Arkiem.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Losy członków dwóch załóg policyjnych, które patrolują dzielnice Wrocławia i każdego dnia walczą z przestępczością. Praca funkcjonariuszy przeplata się z ich osobistymi problemami. Szymon (Paweł Monsiel) musi zmierzyć się z perspektywą rozwodu. Czekają go też kłopoty ze zbuntowaną podopieczną z ośrodka resocjalizacyjnego dla trudnej młodzieży. Funkcjonariusz może liczyć na wsparcie Miłosza (Paweł Kowalczyk). Natalię (Anna Bosak), która wreszcie ułożyła sobie życie, czeka wiele szczęśliwych chwil w małżeństwie z Arkiem (Paweł Parczewski), ale też sporo napięć na patrolach z Wojtkiem (Bartłomiej Piekarski). Kolega po fachu nie może jej wybaczyć, że zastrzeliła jego ukochaną.

W tym odcinku

Natalia zostaje wyznaczona przez Witackiego do udziału w pilotażowym programie współpracy z pogotowiem ratunkowym. Funkcjonariuszka jest podekscytowana tym pomysłem i pracą z mężem Arkiem. W karetce poznaje przydzielonego do nich lekarza, który nieudolnie ją podrywa. Natalia jest również świadkiem, jak jej ukochany ratuje ludzkie życie. Tymczasem Wojtkowi na służbie towarzyszy Emilia. Ta dwójka od dawna dobrze się dogaduje i widać to również na polu zawodowym. Prywatnie oboje stracili ukochanych, co zbliża ich do siebie. Na patrolu dostają wezwanie do hali składu budowlanego, którego właściciel podejrzewa kolejną już kradzież. Chwilę potem okazuje się jednak, że doszło tam do morderstwa i stróże prawa potrzebują pomocy komisarza Szulca.

Występują

Zobacz także

Ładuję...