Program TV na sobotę 30.03.2024
POPULARNE STACJE
Projekt: Nadzieja: Wielka Sobota
7:00 - 7:40
Rok w ogrodzie (1062)
7:40 - 8:05
Rok w ogrodzie extra
8:05 - 8:20
Pełnosprawni (544)
8:20 - 8:50
M jak miłość (1792)
6:25 - 7:30
Pytanie na śniadanie - pobudka
7:30 - 7:55
Pytanie na śniadanie
7:55 - 11:30
Nowy dzień
6:00 - 7:45
O psie, który wrócił do domu
7:45 - 9:50
Kuchenne rewolucje: Świnoujście, Taste (2/13)
6:50 - 7:45
Dzień Dobry TVN
7:45 - 11:30
OGÓLNOTEMATYCZNE
SAF3 - Oddział ratunkowy (4)
7:00 - 8:00
Muzyka
8:00 - 8:15
Telezakupy
8:15 - 9:15
Galileo (1052)
7:00 - 8:00
Galileo (1053)
8:00 - 9:05
Zoo po godzinach (49)
7:00 - 8:10
Miasteczka. Nie ufaj nikomu (18)
7:00 - 8:00
Miasteczka. Nie ufaj nikomu (19)
8:00 - 9:00
Królik Bugs: Nowe konstrukcje (19/40)
7:00 - 7:15
Królik Bugs: Nowe konstrukcje (20/40)
7:15 - 7:30
King Kong
7:30 - 11:35
Jak żyje las: Las i woda
7:05 - 7:30
Pytanie na śniadanie - pobudka
7:30 - 7:55
Pytanie na śniadanie
7:55 - 11:20
Morderstwa w Midsomer 8 (1)
6:55 - 9:00
FILMOWE
Śladami Mesjasza
7:55 - 9:10
Marta mówi! (3)
6:55 - 7:20
Gadający Tom i przyjaciele 4 (9)
7:20 - 7:30
Gadający Tom i przyjaciele 4 (10)
7:30 - 7:40
Śladami Mesjasza
6:55 - 8:10
Sen o okapi
8:10 - 10:00
Chwila prawdy: Geniusz (3)
6:55 - 7:40
Chwila prawdy: Odwaga (4)
7:40 - 8:30
Wybór
6:30 - 8:40
Panna Scarlet i komisarz 4: Elizjum (1)
6:45 - 7:55
Książę Egiptu
6:00 - 7:40
Magiczne pierniki
7:40 - 9:05
Niesławny Youssef Salem
6:00 - 7:35
Wielki zielony krokodyl domowy
7:35 - 9:20
Zakochany Szekspir
6:00 - 8:05
Terminator 3: Bunt maszyn
8:05 - 9:55
Wierna rzeka
6:00 - 9:00
Cimarron Strip: Ścigany (5)
5:50 - 7:15
Lato w Prowansji
7:15 - 9:20
Twoja Twarz Brzmi Znajomo (149)
6:00 - 7:55
Były sobie Ameryki: Koniec historii Indian (25)
7:55 - 8:30
Komisarz Rex 9: Mordercza krytyka (124)
7:00 - 8:00
Komisarz Rex 9: Nie wszystko złoto... (125)
8:00 - 9:00
Odżywieni
6:50 - 8:10
Miasteczko Pleasantville
8:10 - 11:15
SPORTOWE
Tenis: Turniej WTA w Miami
6:00 - 8:10
La Liga Preview Show
8:10 - 8:45
Telesprzedaż
6:00 - 8:10
Basket+
8:10 - 8:30
Formuła E: ePrix Japonii
6:30 - 8:15
Snooker: Turniej Players Championship
8:15 - 10:30
Snooker: Turniej Players Championship
6:00 - 8:00
Kolarstwo: Wyścig Gandawa-Wevelgem
8:00 - 8:30
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
6:00 - 8:30
Tenis: Turniej ATP w Miami
6:00 - 9:00
WYBIERZ STACJE...
Możesz wybrać stacje które będą się tu pokazywać