Rodzinka.pl: Instrukcja obsługi (56)

serial komediowy Polska 2012  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Natalia i Ludwik stwierdzają, że rozwój techniki przekracza ich zdolności poznawcze. Tomek dostaje komórkę. Kuba, który też chce mieć nowy aparat, namawia Kacpra na bunt przeciw rodzicom.

Oglądaj w telewizji

So 17.12 11:40
TVP Serialelogo

Opis

Trzeci sezon serialu komediowego o przygodach Natalii (Małgorzata Kożuchowska) i Ludwika (Tomasz Karolak) Boskich oraz ich synów. Najstarszy Tomek (Maciej Musiał) wiąże się z koleżanką z klasy Magdą (Olga Kalicka). Niestety wiele czasu upłynie, nim Natalia zaakceptuje jego ukochaną. Z powodu złego zachowania Kuba (Adam Zdrójkowski) musi zmienić szkołę i przenosi się do prywatnej placówki. Zakłada kapelę, z którą planuje wydanie płyty. Z kolei Kacper (Mateusz Pawłowski) zaczyna domagać się od rodziców równego traktowania. Przeżywa też swoją pierwszą miłosną fascynację. Chłopcy zakładają mamie konto na Facebooku. Profil Boskiej zaczynają odwiedzać jej dawne miłości.

W tym odcinku

Natalia i Ludwik dochodzą do wniosku, że rozwój techniki przekracza ich zdolności poznawcze. Tomek dostaje telefon komórkowy. Kuba, który także chciałby mieć nowy aparat, namawia Kacpra, by wraz z nim zbuntował się przeciwko rodzicom. Natalia odkrywa, że ma profil na Facebooku, choć sama go nie założyła. Maria namawia przyjaciółkę, by zaczęła z niego korzystać, gdyż to świetne miejsce do poznawania nowych mężczyzn. Tomek i Kuba coraz częściej umawiają się ze swoimi internetowymi znajomymi, a Kacper nudzi się sam w domu.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...