Rodzinka.pl: Nasza klasa (249)

serial komediowy Polska 2018  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Marek śmieje się z lekcji Ludwika i Agaty. Natalia i Viola jadą na trening Kacpra. Viola sugeruje Boskiemu, że trener idealnie pasuje do jego żony. Ludwik przerywa kolację, by wyrwać tuje w ogrodzie.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze perypetie Natalii (Małgorzata Kożuchowska) i Ludwika (Tomasz Karolak), szczęśliwych rodziców Tomka (Maciej Musiał), Jakuba (Adam Zdrójkowski) i Kacpra (Mateusz Pawłowski). Mimo że ich synowie powoli wchodzą w dorosłe życie, Boscy nadal zmagają się z wieloma problemami wychowawczymi. Dzieci powoli wyfruwają z gniazda, a Boscy stają przed perspektywą pustego domu. Natalia bardzo przeżywa wyjazd najstarszego syna za granicę. Dorastający Kacper uczy się sztuki kombinowania. Natomiast znajomość Pauli (Julia Wieniawa-Narkiewicz) i Kuby po ich rozstaniu stoi pod znakiem zapytania.

W tym odcinku

Marek wyśmiewa się z lekcji Ludwika i Agaty. Natalia i Viola jadą pięknie ubrane na trening Kacpra. Viola sugeruje Boskiemu, że trener idealnie pasuje do jego żony. Tymczasem przed domem Boskich dochodzi do kłótni między Paulą i Agatą. Ludwik przerywa kolację, żeby wyrwać tuje w ogrodzie.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...