Rodzinka.pl: Boskie życie (180)

serial komediowy Polska 2016  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Do Kacpra przychodzi atrakcyjna korepetytorka, która wzbudza żywe zainteresowanie Ludwika i Marka. Boska zamienia go na korepetytora, który budzi za to niezdrowe emocje w niej i Marii.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy rodziny Boskich, Natalii (Małgorzata Kożuchowska) i Ludwika (Tomasz Karolak), oraz ich dzieci: 20-letniego Tomka (Maciej Musiał), 18-letniego Kuby (Adam Zdrójkowski) i 12-letniego Kacpra (Mateusz Pawłowski). Usamodzielnienie się najstarszego z synów i wyjazd jego młodszego brata na studia do Krakowa uświadamiają małżonkom, że teraz dom będzie dla nich zbyt duży. Zapada decyzja o przeprowadzce. Tymczasem przyjaciółka Natalii, Maria (Agata Kulesza), przeżywa rozterki przyszłej matki.

W tym odcinku

Do najmłodszego z braci Boskich przychodzi atrakcyjna korepetytorka, która wzbudza zainteresowanie Ludwika i Marka. Natalia zawczasu zmienia więc korepetytorkę na korepetytora. Nowy nauczyciel Kacperka budzi za to niezdrowe emocje w Natalii i Marii. Tomek zakłada się z Ludwikiem, że potrafiłby wytrzymać z małym dzieckiem. Z kolei Kacper przegrywa mecz z drużyną młodszych... koleżanek. Jest mu wstyd.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...