Teleman

Rodzinka.pl: Nie chcę być babcią (174)

serial komediowy Polska 2016  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Dziewczyna najstarszego z braci jest zachwycona odmiennym stanem Marii. Jej ciąża budzi w niej tkliwe uczucia. W nocy rozpętuje się gwałtowna burza. Kacper idzie spać do rodziców, co rozczula Natalię.

Oglądaj w telewizji

Pon 27.09 16:30
TVP Polonialogo
Pon 27.09 23:30
TVP Polonialogo
So 2.10 12:45
TVP Serialelogo

Opis

Dalsze losy rodziny Boskich, Natalii (Małgorzata Kożuchowska) i Ludwika (Tomasz Karolak), oraz ich dzieci: 20-letniego Tomka (Maciej Musiał), 18-letniego Kuby (Adam Zdrójkowski) i 12-letniego Kacpra (Mateusz Pawłowski). Usamodzielnienie się najstarszego z synów i wyjazd jego młodszego brata na studia do Krakowa uświadamiają małżonkom, że teraz dom będzie dla nich zbyt duży. Zapada decyzja o przeprowadzce. Tymczasem przyjaciółka Natalii, Maria (Agata Kulesza), przeżywa rozterki przyszłej matki.

W tym odcinku

Dziewczyna najstarszego z braci jest zachwycona odmiennym stanem Marii. Ciąża przyjaciółki Boskich budzi w niej tkliwe uczucia. Zaniepokojony Tomek prosi ojca o poradę w sprawie związku z Magdą. W nocy rozpętuje się gwałtowna burza. Przerażony Kacper idzie spać do rodziców, co rozczula Natalię. Boska rozprawia z przyjaciółką o zakupach dla dziecka. Rozmowę przerywa pojawienie się Kuby, który obie kobiety doprowadza do łez.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...