Rodzinka.pl: Życiowy błąd (183)

serial komediowy Polska 2016  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Boscy sprzedają dom i przenoszą się do apartamentu w Wilanowie. Sprzeczki z sąsiadami oraz rozłąka z przyjaciółmi sprawiają, że Natalia zaczyna wątpić w słuszność tej decyzji. Marysia zostaje matką.

Oglądaj w telewizji

Pt 3.12 7:55
TVP HDlogo
Pt 10.12 11:50
TVP 2logo

Opis

Natalia (Małgorzata Kożuchowska) i Ludwik (Tomasz Karolak) Boscy są po trzydziestce. Poznali się jeszcze na studiach i od tej pory stanowią zgodne i kochające się małżeństwo. Zakochali się w sobie od pierwszego wejrzenia, a owocem ich miłości jest trzech synów - Tomek (Maciej Musiał), Kuba (Adam Zdrójkowski) i Kacper (Mateusz Pawłowski).

W tym odcinku

Boscy sprzedają dom i przenoszą się do apartamentu w Wilanowie. Nawzajem podtrzymują się w przekonaniu, że podjęli słuszną decyzję. Jednak drobne sprzeczki z nowymi sąsiadami oraz rozłąka z przyjaciółmi sprawiają, że Natalia ma coraz więcej wątpliwości. Na domiar złego Kuba wyznaje rodzicom, że nie dostał się na wymarzone studia w Krakowie. Tomek z kolei zamieszkuje z Magdą. Ku zaskoczeniu rodziców we wszystkim zgadza się z ukochaną. Marysia zostaje matką i rola ta wystawia na próbę jej cierpliwość. Ludwik ma zamiar startować w triatlonie, a Marek ma pretensje do przyjaciół, że zrezygnowali z domu na rzecz betonowej dżungli.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...