Rodzinka.pl: Na dwa fronty (188)

serial komediowy Polska 2016  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Chłopcy testują nowy sprzęt audio Ludwika. Hałas sprawia, że w oknach pękają szyby. Ludwik potajemnie objada się czekoladkami i w końcu musi iść do dentystki. Nieporadnie próbuje z nią flirtować.

Oglądaj w telewizji

Pon 27.06 7:55
TVP HDlogo
Śr 6.07 6:00
TVP Serialelogo

Opis

Natalia (Małgorzata Kożuchowska) i Ludwik (Tomasz Karolak) Boscy są po trzydziestce. Poznali się jeszcze na studiach i od tej pory stanowią zgodne i kochające się małżeństwo. Zakochali się w sobie od pierwszego wejrzenia, a owocem ich miłości jest trzech synów - Tomek (Maciej Musiał), Kuba (Adam Zdrójkowski) i Kacper (Mateusz Pawłowski).

W tym odcinku

Chłopcy testują nowy sprzęt audio Ludwika. Hałas sprawia, że w oknach pękają szyby. Ludwik potajemnie objada się czekoladkami i w końcu zaczyna boleć go ząb. Po wielu namowach udaje się do dentystki, którą okazuje się atrakcyjna sąsiadka z apartamentowca na Wilanowie. Nieporadnie próbuje flirtować z lekarką, nie zdając sobie sprawy z tego, że za ścianą na fotelu wszystko słyszy Marysia. Po powrocie do domu przyjaciółka mówi o wszystkim Natalii. Przed domem Kuby przypadkiem spotykają się była i obecna dziewczyna Kuby. Natalia obawia się, że jej syn jest bigamistą, co schlebia Ludwikowi.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...