Rodzinka.pl: Kosmos (150)

serial komediowy Polska 2015  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Kacper zaczyna zadawać trudne pytania mamie. Natalia, by wybrnąć z kłopotu, sprytnie wciąga w dyskusję Ludwika. Tymczasem Marek i Zosia rozmawiają o małżeństwie.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

W uporządkowanym życiu Boskich zapanuje chaos. W związku z remontem domu do Natalii (Małgorzata Kożuchowska) i Ludwika (Tomasz Karolak) wprowadzą się dziadkowie (Halina Skoczyńska i Michał Grudziński). Babcia Janina próbuje przejąć kontrolę nad domownikami, ku rozpaczy prawowitej pani domu. Ku utrapieniu rodziców grzeczny Kacperek (Mateusz Pawłowski) wkracza w trudny wiek, a Kuba (Adam Zdrójkowski) znów wpakuje się kłopoty. Z kolei Tomek (Maciej Musiał) zrywa z Magdą. Rezygnuje z wynajmowanego mieszkania i wraca do rodziny. W ten sposób trzy pokolenia Boskich spotkają się pod jednym dachem.

W tym odcinku

Boscy dzielą się między sobą i dziećmi obowiązkami domowymi. Kacper zaczyna zadawać trudne pytania mamie. Natalia, by wybrnąć z kłopotu, sprytnie wciąga w dyskusję Ludwika. Obojgu nie udaje się zaspokoić ciekawości najmłodszego syna, dlatego chłopiec szuka pomocy u Tomka i Kuby. Natalia walczy z czarną plamą. Nie jest łatwo, ale Boska ani myśli się poddawać. Tymczasem Marek i Zosia rozmawiają o sensie małżeństwa.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...