Rodzinka.pl: Powrót do szkoły (117)

serial komediowy Polska 2013  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Natalia namawia Kacpra, by odrabiał lekcje w bibliotece, a nie przed ekranem komputera. Janina zaprowadza porządek w mieszkaniu Tomka. Kacper i Zosia dyskutują o zamachach z 11 września.

Oglądaj w telewizji

Wt 13.06 8:25
TVP HDlogo

Opis

Dalsze perypetie Natalii (Małgorzata Kożuchowska) i Ludwika (Tomasz Karolak) Boskich, szczęśliwych rodziców. Boscy poznali się jeszcze na studiach, lecz mimo upływu lat nadal darzą się gorącym uczuciem i tworzą zgodną parę. Wraz z dziećmi - Tomkiem (Maciej Musiał), Kubą (Adam Zdrójkowski) i najmłodszym Kacprem (Mateusz Pawłowski) - mieszkają pod Warszawą. Małżonków czeka wyprowadza najstarszego z synów. Chłopak jednak regularnie odwiedza bliskich. Tymczasem Natalia zapowiada, że wybiera się na studia.

W tym odcinku

Natalia zapowiada domownikom, że wybiera się na studia. Nagle okazuje się, że wszyscy potrzebują jej pomocy. Boska namawia Kacpra, by odrabiał lekcje w bibliotece, a nie przed ekranem komputera. Janina zaprowadza porządek w mieszkaniu Tomka. Kacper i Zosia wierzą, że zamachy z 11 września to element amerykańskiego spisku. Ich rozmowy inspirują pozostałych domowników do dyskusji. Boscy zastanawiają się nad wyborem najlepszego gitarzysty, mówią też o dokumencie "Super Size Me" oraz "Metropolis" Langa.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...