Rodzinka.pl: Ufamy sobie (259)

serial komediowy Polska 2019  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Ludwik prowadzi telefoniczną rozmową z panią Sylwią z Poznania. Kuba jest pod wrażeniem tego, jak Kacper radzi sobie z kobietami. Tymczasem rodzice zauważają, że najmłodszy z synów dojrzewa.

Oglądaj w telewizji

Czw 13.10 5:50
TVP Serialelogo

Opis

Dalsze perypetie Natalii (Małgorzata Kożuchowska) i Ludwika (Tomasz Karolak), szczęśliwych rodziców Tomka (Maciej Musiał), Jakuba (Adam Zdrójkowski) i Kacpra (Mateusz Pawłowski). Mimo że ich synowie powoli wchodzą w dorosłe życie, Boscy nadal zmagają się z wieloma problemami wychowawczymi. Po ostatnich rewelacjach na temat nieoczekiwanej ciąży Magdy (Olga Kalicka), Natalię i Ludwika czeka mnóstwo nowych rodzicielskich wyzwań. Kuba nadal boryka się z sercowymi problemami i nie umie wybrać między dwiema dziewczynami, Agatą (Wiktoria Gąsiewska) i Paulą (Julia Wieniawa-Narkiewicz).

W tym odcinku

Ludwik prowadzi telefoniczną konwersację z panią Sylwią z Poznania. Kuba jest pod wrażeniem tego, jak Kacper radzi sobie z kobietami. Tymczasem ich rodzice zauważają, że najmłodszy z braci dojrzewa. Po rozmowie z Marią Boska zaczyna się obawiać, że mąż ją zdradza. Chłopcy sądzą, że mama byłaby dla nich milsza, gdyby się wyprowadzili.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...