Rodzinka.pl: Sprzątanie (160)

serial komediowy Polska 2015  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Zbliża się wiosna. Boscy szykują się na nadejście cieplejszych dni. Ludwik ma dość restrykcyjnej diety, którą sam sobie narzucił. W całym domu szuka czekoladek, które ukrył na czarną godzinę.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy sympatycznego małżeństwa i ich dorastających dzieci. Maria (Agata Kulesza) informuje Boskich, że jest w ciąży. Niespodziewana wiadomość wywołuje poruszenie w całej rodzinie, a przyjaciółka Ludwika (Tomasz Karolak) i Natalii (Małgorzata Kożuchowska), zupełnie nieprzygotowana do nowej roli, wpadnie w panikę. Tomek (Maciej Musiał) postanawia się ustatkować. Jego serce mocniej zabije dla pewnej dziewczyny. Z kolei Natalia i Ludwik zaczną bardziej zwracać uwagę na zdrowe odżywianie. Boski przekona się do diety złożonej z humusu i surowych marchewek. Zdoła nakłonić też najstarszego syna do wspólnego biegania.

W tym odcinku

Zbliża się wiosna. Rodzinka Boskich szykuje się na nadejście cieplejszych dni. Ludwik ma dość restrykcyjnej diety, którą sam sobie narzucił. W całym domu szuka czekoladek, które ukrył na czarną godzinę. Kacperek próbuje zapuścić wąsy, by poczuć się doroślej. Kuba zarzuca Natalii, że jej kuchnia jest niezdrowa. Tymczasem Marek i Ludwik wspólnie obierają grzyby i wspominają dawne czasy.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...