Rodzinka.pl: Wiosno, wrócisz? (154)

serial komediowy Polska 2015  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Ludwik przedstawia synom nowego członka rodziny. Kuba i Kacper rozmawiają o planach na wieczór. Dyskusja przebiega wyjątkowo kulturalnie. Ludwik chce znaleźć dom do wynajęcia na wakacje w Hiszpanii.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

W uporządkowanym życiu Boskich zapanuje chaos. W związku z remontem domu do Natalii (Małgorzata Kożuchowska) i Ludwika (Tomasz Karolak) wprowadzą się dziadkowie (Halina Skoczyńska i Michał Grudziński). Babcia Janina próbuje przejąć kontrolę nad domownikami, ku rozpaczy prawowitej pani domu. Ku utrapieniu rodziców grzeczny Kacperek (Mateusz Pawłowski) wkracza w trudny wiek, a Kuba (Adam Zdrójkowski) znów wpakuje się kłopoty. Z kolei Tomek (Maciej Musiał) zrywa z Magdą. Rezygnuje z wynajmowanego mieszkania i wraca do rodziny. W ten sposób trzy pokolenia Boskich spotkają się pod jednym dachem.

W tym odcinku

Ludwik przedstawia chłopcom nowego członka rodziny. Kuba i Kacper rozmawiają o planach na wieczór. Wbrew zwyczajowi dyskusja przebiega w wyjątkowo kulturalny sposób, co cieszy Natalię. Ludwik buszuje w internecie. Ma nadzieję, że uda mu się znaleźć dom do wynajęcia na wakacje w Hiszpanii. Kuba zwierza się mamie, że Paula go zdradziła. Boska zaskakuje go swoim podejściem do sprawy. Tomek wyjeżdża do Londynu. Dostaje od rodziców listę zaleceń, które powinien wziąć sobie do serca.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...