Rodzinka.pl: Dziadkowie kontratakują (131)

serial komediowy Polska 2015  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Janina i Zenon sprzedają mieszkanie i kupują wymarzony dom. Zanim jednak wprowadzą się do niego, budynek musi przejść gruntowny remont. Do zakończenia prac wprowadzają się do domu córki i zięcia.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

W uporządkowanym życiu Boskich zapanuje chaos. W związku z remontem domu do Natalii (Małgorzata Kożuchowska) i Ludwika (Tomasz Karolak) wprowadzą się dziadkowie (Halina Skoczyńska i Michał Grudziński). Babcia Janina próbuje przejąć kontrolę nad domownikami, ku rozpaczy prawowitej pani domu. Ku utrapieniu rodziców grzeczny Kacperek (Mateusz Pawłowski) wkracza w trudny wiek, a Kuba (Adam Zdrójkowski) znów wpakuje się kłopoty. Z kolei Tomek (Maciej Musiał) zrywa z Magdą. Rezygnuje z wynajmowanego mieszkania i wraca do rodziny. W ten sposób trzy pokolenia Boskich spotkają się pod jednym dachem.

W tym odcinku

Janina i Zenon zgodnie z przewidywaniami w końcu sprzedają swoje mieszkanie i kupują wymarzony dom. Zanim jednak rozpoczną nowy etap życia i będą się cieszyć swobodą nieznaną mieszkańcom blokowisk, budynek musi przejść gruntowny remont. Do zakończenia prac wprowadzają się do domu córki i zięcia. Boskiemu zupełnie nie jest to na rękę. Gdy wraz z Natalią użycza kłopotliwym gościom małżeńską sypialnię i przenosi się do pokoju Tomka, okazuje się, że najstarszy syn właśnie zrezygnował z samodzielnego życia i wraca na łono rodziny.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...