Rodzinka.pl: Dorastanie (120)

serial komediowy Polska 2013  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Natalia znajduje w pokoju Kacpra pismo erotyczne. Zamiast przejść do sedna, tłumaczy chłopcu, czym jest rodzina. Zauważa, że powinna porozmawiać także z mężem, który nie żałuje sobie wina.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze perypetie Natalii (Małgorzata Kożuchowska) i Ludwika (Tomasz Karolak) Boskich, szczęśliwych rodziców. Boscy poznali się jeszcze na studiach, lecz mimo upływu lat nadal darzą się gorącym uczuciem i tworzą zgodną parę. Wraz z dziećmi - Tomkiem (Maciej Musiał), Kubą (Adam Zdrójkowski) i najmłodszym Kacprem (Mateusz Pawłowski) - mieszkają pod Warszawą. Małżonków czeka wyprowadza najstarszego z synów. Chłopak jednak regularnie odwiedza bliskich. Tymczasem Natalia zapowiada, że wybiera się na studia.

W tym odcinku

Natalia znajduje w pokoju Kacpra czasopismo erotyczne. Postanawia poważnie pomówić z synem. Zamiast od razu przejść do sedna, tłumaczy chłopcu, czym jest rodzina. Przy okazji zauważa, że powinna porozmawiać także z mężem. Ostatnio Ludwik nie odmawia sobie wina. Tomek idzie na imieniny babci. Zazdrości przyjacielowi. W tym czasie Bolo prowadzi bujne życie erotyczne.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...