Rodzinka.pl: Powrót (132)

serial komediowy Polska 2015  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Nowi lokatorzy wprowadzają zamieszanie w uporządkowane życie Boskich. Pojawiają się problemy z dostępem do łazienki. Natalia i Kacper wdają się w dyskusję na temat przypadłości wieku dojrzałego.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

W uporządkowanym życiu Boskich zapanuje chaos. W związku z remontem domu do Natalii (Małgorzata Kożuchowska) i Ludwika (Tomasz Karolak) wprowadzą się dziadkowie (Halina Skoczyńska i Michał Grudziński). Babcia Janina próbuje przejąć kontrolę nad domownikami, ku rozpaczy prawowitej pani domu. Ku utrapieniu rodziców grzeczny Kacperek (Mateusz Pawłowski) wkracza w trudny wiek, a Kuba (Adam Zdrójkowski) znów wpakuje się kłopoty. Z kolei Tomek (Maciej Musiał) zrywa z Magdą. Rezygnuje z wynajmowanego mieszkania i wraca do rodziny. W ten sposób trzy pokolenia Boskich spotkają się pod jednym dachem.

W tym odcinku

Nowi lokatorzy wprowadzają zamieszanie w uporządkowane życie Boskich. Pojawiają się problemy z dostępem do łazienki. Natalia i Kacper, cierpliwie czekając przed drzwiami na swoją kolej, wdają się w dyskusję na temat przypadłości wieku dojrzałego. Boskiej przyzwyczajonej do wygody coraz bardziej zaczyna przeszkadzać uciążliwa obecność rodziców. Otwarcie daje wyraz swojemu wzburzeniu w rozmowie z Ludwikiem. Kacper ślęczy nad pracą domową z historii. Zenon widząc wysiłki wnuka, oferuje mu swoją pomoc. Chłopiec jednak bardziej wierzy internetowi niż opowieściom dziadka.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...