Rodzinka.pl: Dżambalaja (156)

serial komediowy Polska 2015  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Kuba i Filip martwią się, że będą podobni do swoich ojców. Zastanawiają się też, jak uzyskać od rodziców zgodę na klasową wycieczkę. Tymczasem Kacper chce przygarnąć kotka.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

W uporządkowanym życiu Boskich zapanuje chaos. W związku z remontem domu do Natalii (Małgorzata Kożuchowska) i Ludwika (Tomasz Karolak) wprowadzą się dziadkowie (Halina Skoczyńska i Michał Grudziński). Babcia Janina próbuje przejąć kontrolę nad domownikami, ku rozpaczy prawowitej pani domu. Ku utrapieniu rodziców grzeczny Kacperek (Mateusz Pawłowski) wkracza w trudny wiek, a Kuba (Adam Zdrójkowski) znów wpakuje się kłopoty. Z kolei Tomek (Maciej Musiał) zrywa z Magdą. Rezygnuje z wynajmowanego mieszkania i wraca do rodziny. W ten sposób trzy pokolenia Boskich spotkają się pod jednym dachem.

W tym odcinku

Kacprowi mylą się dni tygodnia. W domu wybucha dyskusja o zarazkach, którą wywołał niewinny rodzicielski pocałunek. Kuba i Filip martwią się, że będą podobni do swoich ojców. Zastanawiają się też, jak uzyskać od rodziców zgodę na klasową wycieczkę. Kacper i Kuba przyłapują Natalię i Ludwika na przeglądaniu ich rzeczy. Najmłodszy syn chce przygarnąć kotka. Nie jest jednak łatwo przekonać do tego pomysłu rodziców. Tomek zdradza Kubie sprawdzone sposoby na podrywanie dziewczyn. Wieczorem przy kolacji u Boskich wybucha dyskusja o legalizacji używek.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...