Rodzinka.pl: Milcząca większość (147)

serial komediowy Polska 2015  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Ludwik i Marek spotykają się na piwie. Zastanawiają się, jak ludzie potrafią randkować za pomocą SMS-ów. Dla nich jest to nie do pomyślenia. Rodzina przygotowuje urodzinową niespodziankę dla Kuby.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

W uporządkowanym życiu Boskich zapanuje chaos. W związku z remontem domu do Natalii (Małgorzata Kożuchowska) i Ludwika (Tomasz Karolak) wprowadzą się dziadkowie (Halina Skoczyńska i Michał Grudziński). Babcia Janina próbuje przejąć kontrolę nad domownikami, ku rozpaczy prawowitej pani domu. Ku utrapieniu rodziców grzeczny Kacperek (Mateusz Pawłowski) wkracza w trudny wiek, a Kuba (Adam Zdrójkowski) znów wpakuje się kłopoty. Z kolei Tomek (Maciej Musiał) zrywa z Magdą. Rezygnuje z wynajmowanego mieszkania i wraca do rodziny. W ten sposób trzy pokolenia Boskich spotkają się pod jednym dachem.

W tym odcinku

Ludwik i Marek spotykają się na piwie. Przyjaciele zastanawiają się, jak młodzi ludzie potrafią randkować za pomocą SMS-ów. Dla nich jest to nie do pomyślenia. Tymczasem cała rodzina przygotowuje urodzinową niespodziankę dla Kuby. Domownicy mają nadzieję, że jubilat będzie zadowolony. Z kolei Kuba i Tomek snują rozważania o tym, jak zmienia się życie po osiemnastce.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...