Rodzinka.pl: Zabawa w chowanego (273)

serial komediowy Polska 2019  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Paula musi rano ukrywać się przed Ludwikiem. Ma o to pretensje do Kuby. Boski nie jest zadowolony z tego, jak traktuje go dziewczyna. Mówi o tym synowi. Kacper daje ojcu wypracowanie do sprawdzenia.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Zaprawieni w rodzicielskich bojach Natalia i Ludwik teraz zostają dziadkami! Oznacza to duże zmiany w całej rodzinie. Natalia stara się perfekcyjnie wypaść w roli babci, przekazując Magdzie i Tomkowi całą swoją wiedzę. Ludwik z rozbawieniem obserwuje jej starania, ale sam oczywiście nie pozostaje obojętny na urok wnuczki. Wciąż opowiadając o niej Markowi, powoduje mały kryzys w ich męskich relacjach. Jedynie Kacperek opiera się temu szaleństwu i z nostalgią wspomina czasy, gdy mieszkał z Tomkiem pod jednym dachem. Kuba podejmuje próby ustatkowania się, także w kwestii miłości.

W tym odcinku

Paula musi rano ukrywać się przed Ludwikiem. Ma o to pretensje do Kuby. Boski z kolei nie jest zadowolony z tego, jak traktuje go dziewczyna. Mówi o tym synowi. Kacper daje ojcu wypracowanie do sprawdzenia. Boscy spędzają czas z Markiem i Marią, jedząc razem kolację. Przyjaciółki cieszą się, że obaj panowie się pogodzili. Atmosferę psuje pojawienie się Agaty. Zosia i Kacper dogryzają sobie nawzajem. Natalia nie może zrozumieć decyzji Magdy i Tomka o wysłaniu Majeczki do żłobka. Ludwik tłumaczy żonie, że to dobry wybór, ale ona nie chce go słuchać. W końcu dzięki wysiłkom Boskiego dochodzą do porozumienia.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...