Rodzinka.pl: Jesteśmy razem (264)

serial komediowy Polska 2019  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Agata sądzi, że Ludwik doznał wstrząsu mózgu. Natalia zastaje ich śpiących razem. Magda przynosi prezent przyszłej teściowej w ramach podziękowań za opiekę. Kacper boi się, że rodzice się rozwiodą.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze perypetie Natalii (Małgorzata Kożuchowska) i Ludwika (Tomasz Karolak), szczęśliwych rodziców Tomka (Maciej Musiał), Jakuba (Adam Zdrójkowski) i Kacpra (Mateusz Pawłowski). Mimo że ich synowie powoli wchodzą w dorosłe życie, Boscy nadal zmagają się z wieloma problemami wychowawczymi. Po ostatnich rewelacjach na temat nieoczekiwanej ciąży Magdy (Olga Kalicka), Natalię i Ludwika czeka mnóstwo nowych rodzicielskich wyzwań. Kuba nadal boryka się z sercowymi problemami i nie umie wybrać między dwiema dziewczynami, Agatą (Wiktoria Gąsiewska) i Paulą (Julia Wieniawa-Narkiewicz).

W tym odcinku

Agata obawia się, że Ludwik doznał wstrząśnienia mózgu. Natalia zastaje ich śpiących razem na łóżku. Magda przynosi prezent przyszłej teściowej w ramach podziękowań za opiekę. Boska rozpływa się nad słowami męża na jej temat, czar jednak szybko pryska. Maria i Marek postanawiają do siebie wrócić. Zmartwiony Kacper sądzi, że rodzice się rozwiodą.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...