Rodzinka.pl: O miłości i zimniej wodzie (152)

serial komediowy Polska 2015  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Marek dyskutuje z Ludwikiem o wpływie nowinek technologicznych na młode pokolenie. Próbuje udowodnić przyjacielowi, że współczesne dzieci uzależniają się od tabletów. Tomka odwiedza nowa koleżanka.

Oglądaj w telewizji

Pon 19.12 8:25
TVP HDlogo

Opis

W uporządkowanym życiu Boskich zapanuje chaos. W związku z remontem domu do Natalii (Małgorzata Kożuchowska) i Ludwika (Tomasz Karolak) wprowadzą się dziadkowie (Halina Skoczyńska i Michał Grudziński). Babcia Janina próbuje przejąć kontrolę nad domownikami, ku rozpaczy prawowitej pani domu. Ku utrapieniu rodziców grzeczny Kacperek (Mateusz Pawłowski) wkracza w trudny wiek, a Kuba (Adam Zdrójkowski) znów wpakuje się kłopoty. Z kolei Tomek (Maciej Musiał) zrywa z Magdą. Rezygnuje z wynajmowanego mieszkania i wraca do rodziny. W ten sposób trzy pokolenia Boskich spotkają się pod jednym dachem.

W tym odcinku

Marek zawzięcie dyskutuje z Ludwikiem o wpływie nowinek technologicznych na młode pokolenie. Próbuje udowodnić przyjacielowi, że współczesne dzieci uzależniają się od tabletów. Tymczasem Tomka odwiedza nowa koleżanka. Wizyta dziewczyny wywołuje w domu Boskich ekologiczne pogotowie. Natalia i Ludwik nie mogą się doczekać chwili, gdy synowie dorosną i założą własne rodziny. Dopiero wtedy będą mogli realizować swoje plany.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...