Rodzinka.pl: Uroczy poranek (253)

serial komediowy Polska 2019  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Tomek radzi Kubie, by też zdecydował się na dziecko. Ich rozmowę słyszy Natalia. Viola świętuje uzyskanie rozwodu. Kacper szykuje ściągę do szkoły. Ludwik umieszcza w domu kamerkę do monitoringu.

Oglądaj w telewizji

Nd 2.06 4:45
TVP Serialelogo

Opis

Dalsze perypetie Natalii (Małgorzata Kożuchowska) i Ludwika (Tomasz Karolak), szczęśliwych rodziców Tomka (Maciej Musiał), Jakuba (Adam Zdrójkowski) i Kacpra (Mateusz Pawłowski). Mimo że ich synowie powoli wchodzą w dorosłe życie, Boscy nadal zmagają się z wieloma problemami wychowawczymi. Po ostatnich rewelacjach na temat nieoczekiwanej ciąży Magdy (Olga Kalicka), Natalię i Ludwika czeka mnóstwo nowych rodzicielskich wyzwań. Kuba nadal boryka się z sercowymi problemami i nie umie wybrać między dwiema dziewczynami, Agatą (Wiktoria Gąsiewska) i Paulą (Julia Wieniawa-Narkiewicz).

W tym odcinku

Tomek radzi Kubie, żeby też zdecydował się na dziecko. Świadkiem ich rozmowy jest Natalia. Viola świętuje uzyskanie rozwodu. Kacper szykuje ściągę do szkoły. Ludwik umieszcza w domu kamerkę do monitoringu i przyłapuje żonę na gorącym uczynku.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...