Rodzinka.pl: Rywalizacja ojciec - syn (115)

serial komediowy Polska 2013  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Kacper testuje skuteczność pozytywnego myślenia. Tomek bez skrupułów wyjada zapasy z lodówki rodziców. Ludwik i Marek snują fantastyczne opowieści na temat swojego życia studenckiego.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze perypetie Natalii (Małgorzata Kożuchowska) i Ludwika (Tomasz Karolak) Boskich, szczęśliwych rodziców. Boscy poznali się jeszcze na studiach, lecz mimo upływu lat nadal darzą się gorącym uczuciem i tworzą zgodną parę. Wraz z dziećmi - Tomkiem (Maciej Musiał), Kubą (Adam Zdrójkowski) i najmłodszym Kacprem (Mateusz Pawłowski) - mieszkają pod Warszawą. Małżonków czeka wyprowadza najstarszego z synów. Chłopak jednak regularnie odwiedza bliskich. Tymczasem Natalia zapowiada, że wybiera się na studia.

W tym odcinku

Kacper zamiast uczyć się do sprawdzianu, testuje skuteczność pozytywnego myślenia. Chłopak próbuje wyobrazić sobie, że dostanie dobrą ocenę, w nadziei, że rzeczywiście tak się stanie. Kuba nie przykłada się do polskiego, a w pracy domowej z WOS-u robi mnóstwo rażących błędów. Tomek wymiguje się od zrobienia zakupów dla mamy i bez skrupułów wyjada zapasy z lodówki rodziców. Ludwik i Marek snują fantastyczne opowieści na temat tego, jak wyglądało ich własne życie studenckie. Jedynym słuchaczem tych niestworzonych historii jest Tomek. Bracia udają przed ojcem, że nie potrafią woskować auta. Później wrzucają do Youtube'a filmik z Ludwikiem w roli głównej.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...