Rodzinka.pl: Mamy dziewczynkę (265)

serial komediowy Polska 2019  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Paula oznajmia, że jest w ciąży. Zaszokowana Natalia mdleje. Boscy wybierają się na narty do Jana i Beaty. Chcą lepiej się poznać. Podczas wyjazdu obie rodziny dowiadują się, że Magda urodziła.

Oglądaj w telewizji

Śr 8.02 6:55
TVP 2logo

Opis

Dalsze perypetie Natalii (Małgorzata Kożuchowska) i Ludwika (Tomasz Karolak), szczęśliwych rodziców Tomka (Maciej Musiał), Jakuba (Adam Zdrójkowski) i Kacpra (Mateusz Pawłowski). Mimo że ich synowie powoli wchodzą w dorosłe życie, Boscy nadal zmagają się z wieloma problemami wychowawczymi. Po ostatnich rewelacjach na temat nieoczekiwanej ciąży Magdy (Olga Kalicka), Natalię i Ludwika czeka mnóstwo nowych rodzicielskich wyzwań. Kuba nadal boryka się z sercowymi problemami i nie umie wybrać między dwiema dziewczynami, Agatą (Wiktoria Gąsiewska) i Paulą (Julia Wieniawa-Narkiewicz).

W tym odcinku

Paula oznajmia wszystkim, że jest w ciąży. Zaszokowana Natalia mdleje. Wszyscy martwią się o Magdę, która nie najlepiej się czuje. Jedynie Tomek wydaje się nie przejmować kiepskim samopoczuciem dziewczyny. Kuba organizuje kolację, podczas której chce pogodzić Paulę z Agatą. Niestety jego plan nie wypala. Obrażona Agata wychodzi. Boscy wybierają się na narty do Jana i Beaty. Chcą w ten sposób lepiej się poznać. Podczas wyjazdu obie rodziny dowiadują się, że Magda urodziła.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...