Rodzinka.pl: Lepiej nie wiedzieć (140)

serial komediowy Polska 2015  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Zbliżają się urodziny Kacpra. Natalia ustala plan działania i menu na ten dzień. Jest zadowolona, gdyż nie potrzebne są już żadne animacje. Tymczasem Kuba przygotowuje urodzinową kolację dla Pauli.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

W uporządkowanym życiu Boskich zapanuje chaos. W związku z remontem domu do Natalii (Małgorzata Kożuchowska) i Ludwika (Tomasz Karolak) wprowadzą się dziadkowie (Halina Skoczyńska i Michał Grudziński). Babcia Janina próbuje przejąć kontrolę nad domownikami, ku rozpaczy prawowitej pani domu. Ku utrapieniu rodziców grzeczny Kacperek (Mateusz Pawłowski) wkracza w trudny wiek, a Kuba (Adam Zdrójkowski) znów wpakuje się kłopoty. Z kolei Tomek (Maciej Musiał) zrywa z Magdą. Rezygnuje z wynajmowanego mieszkania i wraca do rodziny. W ten sposób trzy pokolenia Boskich spotkają się pod jednym dachem.

W tym odcinku

Zbliżają się kolejne urodziny Kacperka. Natalia ustala z najmłodszym synem plan działania i menu na ten dzień. Jest zadowolona, ponieważ chłopiec wydoroślał i nie potrzebuje już żadnych dodatkowych atrakcji, które tak podobają się młodszym dzieciom, jak jazda na kucyku czy pokazy sztucznych ogni. Tymczasem Kuba przygotowuje urodzinową kolację dla Pauli. Próbuje zadbać o każdy, nawet najmniejszy szczegół, by olśnić swoją ukochaną.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...