Rodzinka.pl: Trudna miłość (165)

serial komediowy Polska 2015  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Natalia próbuje nauczyć Kubę manewrów samochodem, ale brakuje jej cierpliwości. U Boskich z wizytą duszpasterską zjawia się ksiądz. Dziadek prosi Kubę o pomoc w sprzedaży roweru sąsiada.

Oglądaj w telewizji

So 25.06 9:10
TVP HDlogo

Opis

Dalsze losy sympatycznego małżeństwa i ich dorastających dzieci. Maria (Agata Kulesza) informuje Boskich, że jest w ciąży. Niespodziewana wiadomość wywołuje poruszenie w całej rodzinie, a przyjaciółka Ludwika (Tomasz Karolak) i Natalii (Małgorzata Kożuchowska), zupełnie nieprzygotowana do nowej roli, wpadnie w panikę. Tomek (Maciej Musiał) postanawia się ustatkować. Jego serce mocniej zabije dla pewnej dziewczyny. Z kolei Natalia i Ludwik zaczną bardziej zwracać uwagę na zdrowe odżywianie. Boski przekona się do diety złożonej z humusu i surowych marchewek. Zdoła nakłonić też najstarszego syna do wspólnego biegania.

W tym odcinku

Natalia próbuje nauczyć Kubę manewrów samochodem, ale brakuje jej cierpliwości. U Boskich z wizytą duszpasterską zjawia się ksiądz, co wywołuje w domu panikę. Kuba pod pretekstem nauki parkowania wyciąga od rodziców dodatkowe pieniądze. Dziadek prosi chłopaka o pomoc w sprzedaży roweru sąsiada, pana Miecia. Wnuk nie chce się w to angażować, dlatego zadaniu próbuje podołać Kacper, który od razu ustala stawkę za przysługę. Natalia zastanawia się, w co zainwestować 100 złotych zarobione przez najmłodszego syna. Tymczasem chłopak przeżywa zawód miłosny.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...