Rodzinka.pl: Zima zła (141)

serial komediowy Polska 2015  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Boscy postanawiają iść całą rodziną do kina. Problem pojawia się przy wyborze repertuaru. Tomek otrzymuje od księgowej Ludwika propozycję, która może zaowocować zyskami. Trudno mu oprzeć się pokusie.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

W uporządkowanym życiu Boskich zapanuje chaos. W związku z remontem domu do Natalii (Małgorzata Kożuchowska) i Ludwika (Tomasz Karolak) wprowadzą się dziadkowie (Halina Skoczyńska i Michał Grudziński). Babcia Janina próbuje przejąć kontrolę nad domownikami, ku rozpaczy prawowitej pani domu. Ku utrapieniu rodziców grzeczny Kacperek (Mateusz Pawłowski) wkracza w trudny wiek, a Kuba (Adam Zdrójkowski) znów wpakuje się kłopoty. Z kolei Tomek (Maciej Musiał) zrywa z Magdą. Rezygnuje z wynajmowanego mieszkania i wraca do rodziny. W ten sposób trzy pokolenia Boskich spotkają się pod jednym dachem.

W tym odcinku

W domu Boskich powstaje pomysł, by wybrać się wspólnie do kina. Wszyscy z entuzjazmem przyjmują tę propozycję. Gdy jednak przychodzi czas na wybranie filmu, okazuje się, że każdy ma ochotę obejrzeć coś innego. Ostatecznie młodzi wybierają się na seans ze znajomymi, a Ludwik i Natalia zostają w domu sami. Tomek dostaje od księgowej Ludwika zaskakującą propozycję, która może zaowocować dużymi zyskami. Chłopak nie potrafi oprzeć się pokusie.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...