Rodzinka.pl: Granice miłości (271)

serial komediowy Polska 2019  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Ludwik denerwuje się na Kacpra. Złości go, że syn nie szanuje kupionych rzeczy. Boski zarzuca też Markowi, że źle odnosi się do Agaty. Przyjaciel twierdzi, że jest przewrażliwiony na jej punkcie.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Zaprawieni w rodzicielskich bojach Natalia i Ludwik teraz zostają dziadkami! Oznacza to duże zmiany w całej rodzinie. Natalia stara się perfekcyjnie wypaść w roli babci, przekazując Magdzie i Tomkowi całą swoją wiedzę. Ludwik z rozbawieniem obserwuje jej starania, ale sam oczywiście nie pozostaje obojętny na urok wnuczki. Wciąż opowiadając o niej Markowi, powoduje mały kryzys w ich męskich relacjach. Jedynie Kacperek opiera się temu szaleństwu i z nostalgią wspomina czasy, gdy mieszkał z Tomkiem pod jednym dachem. Kuba podejmuje próby ustatkowania się, także w kwestii miłości.

W tym odcinku

Ludwik denerwuje się na Kacpra. Złości go, że syn nie szanuje kupionych rzeczy. Boski zarzuca też Markowi, że źle odnosi się do Agaty. Staje w jej obronie. Obraża się, gdy przyjaciel twierdzi, że jest przewrażliwiony na punkcie dziewczyny. Natalia i Beata piją wino oraz wspólnie szykują jedzenie na grilla. Żona wypytuje Ludwika o kłótnię z Markiem. Boscy rozmawiają z Kubą o Pauli. Natalia przyznaje się Violi i Marii, że tęskni za wnuczką.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...