Rodzinka.pl: Czarownica (263)

serial komediowy Polska 2019  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Natalia podarowuje Marii buty, które sama miała od niej dostać w prezencie. Tymczasem Viola, obserwując zachowanie Magdy i Tomka wróży, że wkrótce się rozstaną. Młodzi jednak szybko się godzą.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze perypetie Natalii (Małgorzata Kożuchowska) i Ludwika (Tomasz Karolak), szczęśliwych rodziców Tomka (Maciej Musiał), Jakuba (Adam Zdrójkowski) i Kacpra (Mateusz Pawłowski). Mimo że ich synowie powoli wchodzą w dorosłe życie, Boscy nadal zmagają się z wieloma problemami wychowawczymi. Po ostatnich rewelacjach na temat nieoczekiwanej ciąży Magdy (Olga Kalicka), Natalię i Ludwika czeka mnóstwo nowych rodzicielskich wyzwań. Kuba nadal boryka się z sercowymi problemami i nie umie wybrać między dwiema dziewczynami, Agatą (Wiktoria Gąsiewska) i Paulą (Julia Wieniawa-Narkiewicz).

W tym odcinku

Marek traci dobry nastrój, gdy Agata straszy go duchami. Natalia podarowuje Marii buty, które sama miała od niej dostać w prezencie. Później odbywa z Nawrockim rozmowę na temat życia i wartości. Tymczasem Viola, obserwując zachowanie Magdy i Tomka wróży, że szybko się rozwiodą, mimo że jeszcze się nie pobrali. Zwaśnieni młodzi jednak szybko się godzą. Kuba zakazuje ojcu zagadywania do Pauli po tym, jak doprowadził ją do płaczu.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...