Rodzinka.pl: Trzymaj się za portfel! (206)

serial komediowy Polska 2017  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Ludwik uświadamia Tomkowi, jakie wydatki czekają go po ślubie z Magdą. Okazuje się, że chłopak o większości nie miał pojęcia. Kacper oszukuje rodziców, umiejętnie przerabiając ocenę na wypracowaniu.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dziesiąty sezon z małżeństwem Natalią (Małgorzata Kożuchowska) i Ludwikiem (Tomasz Karolak) Boskimi. Widzowie przekonają się, co tym razem przytrafi się sympatycznej parze, ich trzem synom: Kacprowi (Mateusz Pawłowski), Kubie (Adam Zdrójkowski) i Tomkowi (Maciej Musiał) oraz ich znajomym. Poznają też dalsze losy przyjaciół rodziny Marka (Jacek Braciak) i Marii (Agata Kulesza), która od niedawna boryka się z problemami rodzicielskimi.

W tym odcinku

Ludwik uświadamia Tomka, jakie wydatki czekają go po ślubie z Magdą. Okazuje się, że chłopak o większości nie miał pojęcia. Marek udziela Agacie lekcji dobrego wychowania. Kacper oszukuje rodziców, umiejętnie przerabiając ocenę na swoim wypracowaniu. W domu Boskich trwają przygotowania do kolacji, którą urządza Bolo. Zafascynowane kobiety nie mogą oderwać wzroku od młodego kucharza. Natalia chwali się domownikom znajomością języka francuskiego i kultury Francji.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...