Rodzinka.pl: Metka mnie drapała... (207)

serial komediowy Polska 2017  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Natalia ma nadzieję, że spędzi romantyczny wieczór z mężem, ale on ma inne plany. Tomek jest zirytowany kolejnymi kłótniami z Magdą. Utwierdza to Natalię w przekonaniu, że ich ślub to błąd.

Oglądaj w telewizji

Śr 3.07 20:10
TVP HDlogo

Opis

Dziesiąty sezon z małżeństwem Natalią (Małgorzata Kożuchowska) i Ludwikiem (Tomasz Karolak) Boskimi. Widzowie przekonają się, co tym razem przytrafi się sympatycznej parze, ich trzem synom: Kacprowi (Mateusz Pawłowski), Kubie (Adam Zdrójkowski) i Tomkowi (Maciej Musiał) oraz ich znajomym. Poznają też dalsze losy przyjaciół rodziny Marka (Jacek Braciak) i Marii (Agata Kulesza), która od niedawna boryka się z problemami rodzicielskimi.

W tym odcinku

Natalia ma nadzieję, że spędzi romantyczny wieczór z mężem. Okazuje się jednak, że ten ma inne plany. Kacper okazuje się anty-ekspertem od sprzątania. Tomek jest zirytowany kolejnymi kłótniami z Magdą, co jeszcze bardziej utwierdza Natalię w przekonaniu, że ślub będzie błędem. Tymczasem Paula przyłapuje Kubę i Agatę w bardzo dwuznacznej sytuacji. Kacper przerażony myślą o tym, jak rodzice zareagują na kolejne złe oceny, zostawia im list pożegnalny i opuszcza dom.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...