Rodzinka.pl: Rollercoaster (208)

serial komediowy Polska 2017  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Natalia i Ludwik planują oderwać się od codziennej rutyny. Kuba i Paula po raz kolejny kłócą się o Agatę. Rodzina Boskich przygotowuje się tymczasem do rodzinnego wyjazdu z okazji urodzin Kacpra.

Oglądaj w telewizji

Śr 3.07 20:45
TVP HDlogo

Opis

Dziesiąty sezon z małżeństwem Natalią (Małgorzata Kożuchowska) i Ludwikiem (Tomasz Karolak) Boskimi. Widzowie przekonają się, co tym razem przytrafi się sympatycznej parze, ich trzem synom: Kacprowi (Mateusz Pawłowski), Kubie (Adam Zdrójkowski) i Tomkowi (Maciej Musiał) oraz ich znajomym. Poznają też dalsze losy przyjaciół rodziny Marka (Jacek Braciak) i Marii (Agata Kulesza), która od niedawna boryka się z problemami rodzicielskimi.

W tym odcinku

Natalia i Ludwik planują oderwać się od codziennej rutyny. Kuba i zazdrosna Paula po raz kolejny kłócą się o Agatę. Rodzina Boskich przygotowuje się tymczasem do rodzinnego wyjazdu z okazji urodzin Kacpra. Natalia wciąż ma wątpliwości dotyczące ślubu syna. Do Boskich dołącza Paula, która dowiaduje się, że Agata i Filip również są w hotelu. Rodzina wspaniale bawi się w parku rozrywki, gdy nieoczekiwanie ślub Tomka i Magdy staje pod znakiem zapytania...

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...