Rodzinka.pl: Zima, zima... ach to ty! (151)

serial komediowy Polska 2015  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Ludwik cały dzień leniuchował w domu, ale przed Natalią udaje się, że miał nawał pracy. Boska z sentymentem wspomina chwile, gdy synowie byli mali. Wkrótce cała rodzina planuje wyjazd na ferie.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

W uporządkowanym życiu Boskich zapanuje chaos. W związku z remontem domu do Natalii (Małgorzata Kożuchowska) i Ludwika (Tomasz Karolak) wprowadzą się dziadkowie (Halina Skoczyńska i Michał Grudziński). Babcia Janina próbuje przejąć kontrolę nad domownikami, ku rozpaczy prawowitej pani domu. Ku utrapieniu rodziców grzeczny Kacperek (Mateusz Pawłowski) wkracza w trudny wiek, a Kuba (Adam Zdrójkowski) znów wpakuje się kłopoty. Z kolei Tomek (Maciej Musiał) zrywa z Magdą. Rezygnuje z wynajmowanego mieszkania i wraca do rodziny. W ten sposób trzy pokolenia Boskich spotkają się pod jednym dachem.

W tym odcinku

Ludwik cały dzień leniuchował w domu, ale przed Natalią udaje się, że miał dziś nawał pracy. Boska z sentymentem wspomina chwile, gdy synowie byli mali. Natalia często ma luki w pamięci. Prowadzi to do wielu zabawnych sytuacji. Cała rodzina planuje wyjazd na ferie. Tomek będzie sam przez cały tydzień.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...