Rodzinka.pl: Damy radę (258)

serial komediowy Polska 2019  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Natalia i Kacper wyraźnie odczuwają wyprowadzkę Tomka. Beata i Jan zapraszają Boskich na niedzielny obiad. Propozycja nie spotyka się z aprobatą Ludwika. Mężczyznę frustrują też ciągłe telefony Violi.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze perypetie Natalii (Małgorzata Kożuchowska) i Ludwika (Tomasz Karolak), szczęśliwych rodziców Tomka (Maciej Musiał), Jakuba (Adam Zdrójkowski) i Kacpra (Mateusz Pawłowski). Mimo że ich synowie powoli wchodzą w dorosłe życie, Boscy nadal zmagają się z wieloma problemami wychowawczymi. Po ostatnich rewelacjach na temat nieoczekiwanej ciąży Magdy (Olga Kalicka), Natalię i Ludwika czeka mnóstwo nowych rodzicielskich wyzwań. Kuba nadal boryka się z sercowymi problemami i nie umie wybrać między dwiema dziewczynami, Agatą (Wiktoria Gąsiewska) i Paulą (Julia Wieniawa-Narkiewicz).

W tym odcinku

Natalia i Kacper wyraźnie odczuwają wyprowadzkę Tomka. Beata i Jan zapraszają Boskich na niedzielny obiad. Propozycja nie spotyka się jednak z aprobatą Ludwika. Mężczyznę w dodatku frustrują ciągłe telefony Violi. Paula decyduje ostatecznie zakończyć znajomość z Kubą. Magda zdenerwowana zachowaniem rodziców podczas posiłku odchodzi od stołu i opowiada Tomkowi o swoich obawach.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...