Rodzinka.pl: Zależności (161)

serial komediowy Polska 2015  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Ludwik namawia Kubę do zrobienia prawa jazdy. Próbuje też skłonić Natalię do miłosnych igraszek. Kuba zakłada się z ojcem o wysoką stawkę, że zdoła napisać wypracowanie na dobrą ocenę.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy sympatycznego małżeństwa i ich dorastających dzieci. Maria (Agata Kulesza) informuje Boskich, że jest w ciąży. Niespodziewana wiadomość wywołuje poruszenie w całej rodzinie, a przyjaciółka Ludwika (Tomasz Karolak) i Natalii (Małgorzata Kożuchowska), zupełnie nieprzygotowana do nowej roli, wpadnie w panikę. Tomek (Maciej Musiał) postanawia się ustatkować. Jego serce mocniej zabije dla pewnej dziewczyny. Z kolei Natalia i Ludwik zaczną bardziej zwracać uwagę na zdrowe odżywianie. Boski przekona się do diety złożonej z humusu i surowych marchewek. Zdoła nakłonić też najstarszego syna do wspólnego biegania.

W tym odcinku

Ludwik namawia Kubę do zrobienia prawa jazdy. Próbuje też oderwać Natalię od mycia podłogi, by wspólnie spędzili czas na miłosnych igraszkach. Kuba zakłada się z ojcem o wysoką stawkę, że zdoła napisać wypracowanie na dobrą ocenę. Chłopcy kolejny raz nie potrafią dogadać się w kwestii oglądania telewizji i kłócą się o pilot. Ludwik rozwiązuje spór raz na zawsze. Tymczasem Zosia pomaga Markowi znaleźć pomysł na biznes.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...