Rodzinka.pl: Lepiej dobrze żyć z teściową (204)

serial komediowy Polska 2017  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Tomek myśli, że przyłapał rodziców w niezręcznej sytuacji. Paula wymusza na Kubie informacje o urodzinowej niespodziance. Bolo zachęca Marysię do wieczornego wyjścia, prawiąc jej komplementy.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dziesiąty sezon z małżeństwem Natalią (Małgorzata Kożuchowska) i Ludwikiem (Tomasz Karolak) Boskimi. Widzowie przekonają się, co tym razem przytrafi się sympatycznej parze, ich trzem synom: Kacprowi (Mateusz Pawłowski), Kubie (Adam Zdrójkowski) i Tomkowi (Maciej Musiał) oraz ich znajomym. Poznają też dalsze losy przyjaciół rodziny Marka (Jacek Braciak) i Marii (Agata Kulesza), która od niedawna boryka się z problemami rodzicielskimi.

W tym odcinku

Tomek myśli, że przyłapał rodziców w niezręcznej sytuacji. Paula wymusza na Kubie informacje o urodzinowej niespodziance, którą chłopak dla niej szykuje. Bolo zachęca Marysię do wieczornego wyjścia, prawiąc jej komplementy. Później kobieta wdaje się z Markiem w dyskusję o polskich aktorach. Kacper ratuje mamę przed kurierem. Tomek pociesza ukochaną Kuby, która boryka się z problemami. Magda wyjaśnia z Natalią wątpliwości związane ze ślubem. Boscy martwią się też o najmłodszego z rodziny - chłopiec ostatnio opuścił się w nauce.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...