Rodzinka.pl: Pogadajmy o facetach (205)

serial komediowy Polska 2017  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Boska odwiedza z Kacprem stację benzynową, na której pracuje Kuba. Natalia, Maria i Viola dyskutują przy stole na temat męskich zdrad. Między Ludwikiem a Markiem dochodzi do spięcia.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dziesiąty sezon z małżeństwem Natalią (Małgorzata Kożuchowska) i Ludwikiem (Tomasz Karolak) Boskimi. Widzowie przekonają się, co tym razem przytrafi się sympatycznej parze, ich trzem synom: Kacprowi (Mateusz Pawłowski), Kubie (Adam Zdrójkowski) i Tomkowi (Maciej Musiał) oraz ich znajomym. Poznają też dalsze losy przyjaciół rodziny Marka (Jacek Braciak) i Marii (Agata Kulesza), która od niedawna boryka się z problemami rodzicielskimi.

W tym odcinku

Boska odwiedza z Kacprem stację benzynową, na której pracuje Kuba. Natalia, Maria i Viola dyskutują przy stole na temat męskich zdrad. Podczas wieczornego spotkania w domu rodzinki dochodzi do spięcia między Ludwikiem a Markiem. Panowie powinni szybko zakopać topór wojenny. Agata wpada na Boskiego w stosunkowo niezręcznej sytuacji. Z kolei Natalia staje się zazdrosna o kontakty męża z najmłodszym synem.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...