Rodzinka.pl: Płoną góry, płoną lasy (137)

serial komediowy Polska 2015  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Natalia wraz z matką i synami wyjeżdża w góry. Tymczasem do Ludwika i Zenona przyjeżdżają w odwiedziny Alicja i Sebastian. Zięć i teść postanawiają zaprezentować im największe atrakcje stolicy.

Oglądaj w telewizji

Czw 2.05 20:10
TVP HDlogo

Opis

W uporządkowanym życiu Boskich zapanuje chaos. W związku z remontem domu do Natalii (Małgorzata Kożuchowska) i Ludwika (Tomasz Karolak) wprowadzą się dziadkowie (Halina Skoczyńska i Michał Grudziński). Babcia Janina próbuje przejąć kontrolę nad domownikami, ku rozpaczy prawowitej pani domu. Ku utrapieniu rodziców grzeczny Kacperek (Mateusz Pawłowski) wkracza w trudny wiek, a Kuba (Adam Zdrójkowski) znów wpakuje się kłopoty. Z kolei Tomek (Maciej Musiał) zrywa z Magdą. Rezygnuje z wynajmowanego mieszkania i wraca do rodziny. W ten sposób trzy pokolenia Boskich spotkają się pod jednym dachem.

W tym odcinku

Natalia, Janina i chłopcy wyjeżdżają w góry. Boska jest zachwycona pieszą wędrówką, ale synowie są wyraźnie znudzeni. Piękne krajobrazy i kontakt z naturą zupełnie nie robią na nich wrażenia. Tymczasem do Ludwika i Zenona, którzy zostali sami w domu, przyjeżdżają w odwiedziny goście z gór - Alicja i Sebastian. Zięć i teść z pomocą Marka postanawiają zaprezentować przybyszom największe atrakcje stolicy.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...