Rodzinka.pl: Wspomnień czar (163)

serial komediowy Polska 2015  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

W domu Boskich dochodzi do awarii prądu. Stwarza to idealne warunki do snucia wspomnień. Tomek i Magda rozmawiają o początkach swojej znajomości. Romantyczną atmosferę psuje zakochanym Kuba.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy sympatycznego małżeństwa i ich dorastających dzieci. Maria (Agata Kulesza) informuje Boskich, że jest w ciąży. Niespodziewana wiadomość wywołuje poruszenie w całej rodzinie, a przyjaciółka Ludwika (Tomasz Karolak) i Natalii (Małgorzata Kożuchowska), zupełnie nieprzygotowana do nowej roli, wpadnie w panikę. Tomek (Maciej Musiał) postanawia się ustatkować. Jego serce mocniej zabije dla pewnej dziewczyny. Z kolei Natalia i Ludwik zaczną bardziej zwracać uwagę na zdrowe odżywianie. Boski przekona się do diety złożonej z humusu i surowych marchewek. Zdoła nakłonić też najstarszego syna do wspólnego biegania.

W tym odcinku

W domu Boskich dochodzi do awarii światła. Stwarza to idealne warunki do snucia wspomnień. Tomek i Magda przeglądają album ze zdjęciami i wspominają początki swojej znajomości. Romantyczną atmosferę psuje Kuba, który dosiada się do zakochanych i przywołuje zabawne anegdotki dotyczące oglądanych fotografii.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...