Rodzinka.pl: Szykujemy święta (94)

serial komediowy Polska 2013  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

W domu Boskich trwa przedświąteczna mobilizacja. Tomek, Kuba i Kacper nie są tym wszystkim zachwyceni. Kuba ma jeszcze jedno zmartwienie. Zerwał z Agatą i nie wie, co jej kupić pod choinkę.

Oglądaj w telewizji

Śr 3.07 7:55
TVP HDlogo

Opis

Zabawne perypetie Natalii (Małgorzata Kożuchowska) i Ludwika (Tomasz Karolak) Boskich, szczęśliwych rodziców trójki synów. Boscy poznali się jeszcze na studiach, lecz mimo upływu lat nadal darzą się gorącym uczuciem i tworzą zgodne małżeństwo. Wraz z dziećmi - Tomkiem (Maciej Musiał), Kubą (Adam Zdrójkowski) i najmłodszym Kacprem (Mateusz Pawłowski) - mieszkają pod Warszawą. Ludwik jest architektem i pracuje w domu. Natalia po kilkunastu latach przerwy poświęconej na wychowanie synów, próbuje wrócić do zawodu.

W tym odcinku

W domu Boskich trwa przedświąteczna mobilizacja. Tomek, Kuba i Kacper nie są z tego powodu zachwyceni. Szykowanie prezentów, rozwieszanie lampek choinkowych i bożonarodzeniowa atmosfera są dla nich nie do zniesienia. Na domiar złego Kuba ma jeszcze jedno zmartwienie. Zerwał z Agatą i nie wie, co w tej sytuacji powinien kupić dziewczynie pod choinkę. Tomek próbuje mu pomóc.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...