Rodzinka.pl: Gips (112)

serial komediowy Polska 2013  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Kuba ma słabe stopnie, co nie przeszkadza mu w objęciu funkcji przewodniczącego samorządu. Magda ma ochotę wprowadzić się do Tomka. Chłopak jednak w porę dostrzega niebezpieczeństwo.

Oglądaj w telewizji

Wt 16.07 7:55
TVP HDlogo

Opis

Dalsze perypetie Natalii (Małgorzata Kożuchowska) i Ludwika (Tomasz Karolak) Boskich, szczęśliwych rodziców. Boscy poznali się jeszcze na studiach, lecz mimo upływu lat nadal darzą się gorącym uczuciem i tworzą zgodną parę. Wraz z dziećmi - Tomkiem (Maciej Musiał), Kubą (Adam Zdrójkowski) i najmłodszym Kacprem (Mateusz Pawłowski) - mieszkają pod Warszawą. Małżonków czeka wyprowadza najstarszego z synów. Chłopak jednak regularnie odwiedza bliskich. Tymczasem Natalia zapowiada, że wybiera się na studia.

W tym odcinku

Kuba nie uczy się i ma słabe stopnie, co nie przeszkadza mu w objęciu funkcji przewodniczącego samorządu szkolnego. Magda ma ochotę wprowadzić się do mieszkania Tomka. Na szczęście chłopak w porę dostrzega niebezpieczeństwo. Ludwik wraca do domu z gipsem na nodze i w każdej nawet błahej sprawie musi liczyć na dobrą wolę domowników. Bliscy na wszelkie sposoby próbują uniknąć kłopotliwego obowiązku.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...