Rodzinka.pl: Wykładowca na Jajlu (270)

serial komediowy Polska 2019  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Boscy oglądają album i wspominają dawne czasy. Natalia daje Majce serek z cukrem. Później ma wyrzuty sumienia. Paula próbuje rozśmieszyć Kubę. Chłopak się obraża, a potem straszy dziewczynę.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Zaprawieni w rodzicielskich bojach Natalia i Ludwik teraz zostają dziadkami! Oznacza to duże zmiany w całej rodzinie. Natalia stara się perfekcyjnie wypaść w roli babci, przekazując Magdzie i Tomkowi całą swoją wiedzę. Ludwik z rozbawieniem obserwuje jej starania, ale sam oczywiście nie pozostaje obojętny na urok wnuczki. Wciąż opowiadając o niej Markowi, powoduje mały kryzys w ich męskich relacjach. Jedynie Kacperek opiera się temu szaleństwu i z nostalgią wspomina czasy, gdy mieszkał z Tomkiem pod jednym dachem. Kuba podejmuje próby ustatkowania się, także w kwestii miłości.

W tym odcinku

Członkowie familii oglądają album ze zdjęciami. Wspólnie wspominają dawne czasy. Później Natalia opiekuje się wnuczką. Okazuje się, że dała jej serek z dodatkiem cukru. Magda krytykuje postępowanie Boskiej. Kiedy dziecko trafia do lekarza z wysypką, babcia zaczyna obwiniać się o to, że wyrządziła Majeczce krzywdę. Zrozpaczona, relacjonuje całe zdarzenie Ludwikowi. Ten usiłuje ją pocieszyć. Tomek myśli o doktoracie. Paula natomiast nieudolnie próbuje rozśmieszyć Kubę. Opowiada mu m.in. historie o duchach. W efekcie chłopak się obraża. Niebawem sam, gasząc światło, straszy swoją dziewczynę. Filip przechwala się, że zdołał poderwać atrakcyjną Francuzkę.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...