Rodzinka.pl: Wykładowca na Jajlu (270)

serial komediowy Polska 2019  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Boscy oglądają album i wspominają dawne czasy. Natalia daje Majce serek z cukrem. Później ma wyrzuty sumienia. Paula próbuje rozśmieszyć Kubę. Chłopak się obraża, a potem straszy dziewczynę.

Oglądaj w telewizji

So 21.05 12:55
TVP Serialelogo

Opis

Zaprawieni w rodzicielskich bojach Natalia i Ludwik teraz zostają dziadkami! Oznacza to duże zmiany w całej rodzinie. Natalia stara się perfekcyjnie wypaść w roli babci, przekazując Magdzie i Tomkowi całą swoją wiedzę. Ludwik z rozbawieniem obserwuje jej starania, ale sam oczywiście nie pozostaje obojętny na urok wnuczki. Wciąż opowiadając o niej Markowi, powoduje mały kryzys w ich męskich relacjach. Jedynie Kacperek opiera się temu szaleństwu i z nostalgią wspomina czasy, gdy mieszkał z Tomkiem pod jednym dachem. Kuba podejmuje próby ustatkowania się, także w kwestii miłości.

W tym odcinku

Oglądając album, Boscy wspólnie wspominają dawne czasy. Natalia daje Majce serek, do którego dodaje cukru. Magda jest niezadowolona. Później Boska ma wyrzuty sumienia. Obwinia się o to, że przez nią dziewczynka trafiła do szpitala. Paula próbuje rozśmieszyć Kubę. W efekcie chłopak się obraża. Niebawem sam, gasząc światło, straszy Paulę. Filip chwali się Kubie, że poznał nową dziewczynę.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...