Rodzinka.pl: Jestem grubo inteligentna (276)

serial komediowy Polska 2019  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Marek, który kupił drona, chwali się Ludwikowi nowym nabytkiem. Natalia i Beata żalą się, że Majka jest źle traktowana. Nie podoba się to Magdzie. Boska uważa też, że za mało czasu spędza z wnuczką.

Oglądaj w telewizji

Czw 30.11 6:55
TVP 2logo

Opis

Zaprawieni w rodzicielskich bojach Natalia i Ludwik teraz zostają dziadkami! Oznacza to duże zmiany w całej rodzinie. Natalia stara się perfekcyjnie wypaść w roli babci, przekazując Magdzie i Tomkowi całą swoją wiedzę. Ludwik z rozbawieniem obserwuje jej starania, ale sam oczywiście nie pozostaje obojętny na urok wnuczki. Wciąż opowiadając o niej Markowi, powoduje mały kryzys w ich męskich relacjach. Jedynie Kacperek opiera się temu szaleństwu i z nostalgią wspomina czasy, gdy mieszkał z Tomkiem pod jednym dachem. Kuba podejmuje próby ustatkowania się, także w kwestii miłości.

W tym odcinku

Marek, który kupił drona, chwali się Ludwikowi nowym nabytkiem. Natalia I Beata żalą się, że mała Majeczka jest źle traktowana. Nie podoba się to Magdzie. Do tego Boska uważa, że za mało czasu spędza z wnuczką. Młoda mama próbuje załagodzić sytuację. Przyznaje się Natalii, że wzięli ślub z Tomkiem. Chłopak oddycha z ulgą, widząc, że obie ważne dla niego kobiety się pogodziły. Boska jest zazdrosna o Agatę. Atrakcyjna dziewczyna chętnie pomaga Ludwikowi. W tym czasie Kuba próbuje zwrócić jej uwagę i nawiązać rozmowę. Natalia znajduje w lodówce but. Jest zdezorientowana.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...