Rodzinka.pl: Ping-pong (250)

serial komediowy Polska 2018  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Kuba i Paula spotykają się, aby porozmawiać na temat związku, który zakończyli. Kacper wybiera za małe buty w sklepie. Natalia winą za to obarcza Ludwika. Boscy wspierają Marię i Marka po rozstaniu.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze perypetie Natalii (Małgorzata Kożuchowska) i Ludwika (Tomasz Karolak), szczęśliwych rodziców Tomka (Maciej Musiał), Jakuba (Adam Zdrójkowski) i Kacpra (Mateusz Pawłowski). Mimo że ich synowie powoli wchodzą w dorosłe życie, Boscy nadal zmagają się z wieloma problemami wychowawczymi. Dzieci powoli wyfruwają z gniazda, a Boscy stają przed perspektywą pustego domu. Natalia bardzo przeżywa wyjazd najstarszego syna za granicę. Dorastający Kacper uczy się sztuki kombinowania. Natomiast znajomość Pauli (Julia Wieniawa-Narkiewicz) i Kuby po ich rozstaniu stoi pod znakiem zapytania.

W tym odcinku

Kuba i Paula spotykają się, aby porozmawiać na temat związku, który zakończyli. Kacper wybiera za małe buty w sklepie. Natalia winą za to obarcza Ludwika, który wybucha złością. Boscy wspierają Marię i Marka po rozstaniu. Każde z nich ma swój sposób na pocieszenie przyjaciół. Tymczasem Ludwik i Natalia spędzają wspólnie wieczór z rodzicami Magdy. Spotkanie jednak przybiera niespodziewany obrót, gdy postanawiają zagrać w ping ponga...

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...