Rodzinka.pl: Głowa rodziny (277)

serial komediowy Polska 2019  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Paula wyczuwa niechęć Ludwika. Rozmawia o tym z Natalią. Boski w nocy esemesuje z Agatą. Żona jest wściekła. Boscy jedzą kolację z Marią i Markiem. Natalia opowiada im o ślubie Tomka i Magdy.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Zaprawieni w rodzicielskich bojach Natalia i Ludwik teraz zostają dziadkami! Oznacza to duże zmiany w całej rodzinie. Natalia stara się perfekcyjnie wypaść w roli babci, przekazując Magdzie i Tomkowi całą swoją wiedzę. Ludwik z rozbawieniem obserwuje jej starania, ale sam oczywiście nie pozostaje obojętny na urok wnuczki. Wciąż opowiadając o niej Markowi, powoduje mały kryzys w ich męskich relacjach. Jedynie Kacperek opiera się temu szaleństwu i z nostalgią wspomina czasy, gdy mieszkał z Tomkiem pod jednym dachem. Kuba podejmuje próby ustatkowania się, także w kwestii miłości.

W tym odcinku

Paula wyczuwa niechęć Ludwika. Rozmawia o tym z Natalią. Boski w nocy esemesuje z Agatą. Jego żona jest wściekła. Tymczasem on oznajmia dziewczynie, że nie ma sensu, by dalej go odwiedzała. Boscy jedzą kolację z Marią i Markiem. Natalia opowiada im o tajemniczym ślubie Tomka i Magdy. Ma żal, że nie zaprosili bliskich na swoją uroczystość. Atmosfera staje się ciężka i ostatecznie goście postanawiają się pożegnać. To jednak nie kończy rozterek Natalii. Kobieta wciąż bardzo przeżywa fakt, że młodzi nie chcieli jej obecności w tak ważnej dla nich chwili. Do tego Kuba przyznaje się, że był świadkiem brata.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...