Rodzinka.pl: Niedaleko pada jabłoń od jabłka (9)

serial komediowy Polska 2011  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Boski przygotowuje dla chłopców dzień pełen zimowych atrakcji, m.in. miniturniej hokeja oraz bitwę na śnieżne kule. Chce, by synowie poznali smak rywalizacji i mogli na sobie polegać.

Oglądaj w telewizji

Nd 12.12 10:15
TVP HDlogo
Śr 15.12 20:45
TVP HDlogo

Opis

Perypetie Natalii (Małgorzata Kożuchowska) i Ludwika (Tomasz Karolak) Boskich, szczęśliwych rodziców trójki rezolutnych chłopców - Tomka (Maciej Musiał), Jakuba (Adam Zdrójkowski) i Kacpra (Mateusz Pawłowski). Boscy poznali się jeszcze na studiach, lecz mimo upływu lat nadal darzą się gorącym uczuciem. Teraz starają się o kolejne dziecko, tym razem chcą, by była to dziewczynka. Jednak w pięcioosobowej rodzinie bardzo ciężko znaleźć czas na upragnione sam na sam, o czym Boscy przekonują się na każdym kroku.

W tym odcinku

Boski przygotowuje dla chłopców dzień pełen zimowych atrakcji. Plan rodzinnej rozrywki przewiduje m.in. miniturniej hokeja oraz bitwę na śnieżne kule. Ludwik chce, by synowie poznali smak rywalizacji i nauczyli się na sobie polegać. Tymczasem Natalia próbuje przekonać Tomka, że uczenie się na pamięć dat wydarzeń historycznych ma swój ukryty sens.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...