Rodzinka.pl: Wolna chata (74)

serial komediowy Polska 2012  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Ludwik stara się być nowoczesnym rodzicem. Z kolei Natalia ucieka się do starych metod, których podstawą są kary. Kuba próbuje wymigać się od sprzątania. Ludwik ucieka się do szantażu.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Trzeci sezon serialu komediowego o przygodach Natalii (Małgorzata Kożuchowska) i Ludwika (Tomasz Karolak) Boskich oraz ich synów. Najstarszy Tomek (Maciej Musiał) wiąże się z koleżanką z klasy Magdą (Olga Kalicka). Niestety wiele czasu upłynie, nim Natalia zaakceptuje jego ukochaną. Z powodu złego zachowania Kuba (Adam Zdrójkowski) musi zmienić szkołę i przenosi się do prywatnej placówki. Zakłada kapelę, z którą planuje wydanie płyty. Z kolei Kacper (Mateusz Pawłowski) zaczyna domagać się od rodziców równego traktowania. Przeżywa też swoją pierwszą miłosną fascynację. Chłopcy zakładają mamie konto na Facebooku. Profil Boskiej zaczynają odwiedzać jej dawne miłości.

W tym odcinku

Ludwik stara się być nowoczesnym rodzicem. Z kolei Natalia ucieka się do starych i sprawdzonych metod wychowawczych, których podstawą są surowe kary. Kuba próbuje się wymigać od sprzątania. Ludwik, by zmusić syna do pomocy, ucieka się do szantażu. Ku przerażeniu rodziców Kacper i Zosia zaczynają zadawać dorosłe pytania. W domu giną skarpetki. Boscy zaczynają snuć teorie spiskowe na ten temat.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...