Rodzinka.pl: Denna rybka (229)

serial komediowy Polska 2018  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Magda mdleje na widok porannej masakry w kuchni rodziny Boskich. Natalia uświadamia Ludwikowi ogrom codziennych obowiązków. Tymczasem Kuba rezygnuje z telefonicznej propozycji pracy.

Oglądaj w telewizji

Nd 5.12 19:20
TVP 2logo
Śr 15.12 16:30
TVP Polonialogo
Śr 15.12 23:30
TVP Polonialogo

Opis

Dalsze perypetie Natalii (Małgorzata Kożuchowska) i Ludwika (Tomasz Karolak), szczęśliwych rodziców Tomka (Maciej Musiał), Jakuba (Adam Zdrójkowski) i Kacpra (Mateusz Pawłowski). Mimo że ich synowie powoli wchodzą w dorosłe życie, Boscy nadal zmagają się z wieloma problemami wychowawczymi. Dzieci powoli wyfruwają z gniazda, a Boscy stają przed perspektywą pustego domu. Okaże się również, czy przyjaźń Marii i Marka zamieni się w coś więcej.

W tym odcinku

Magda mdleje na widok porannej masakry w kuchni rodziny Boskich. Natalia uświadamia Ludwika o ogromie codziennych obowiązków. Tymczasem Kuba rezygnuje z telefonicznej propozycji pracy. Rodzice, słysząc jego rozmowę, postanawiają podliczyć go za śniadanie. Agata demonstruje Markowi, jak wygina łyżki bez użycia siły. Ludwik przygotowuje na kolację rybę, jednak danie nie przypada do gustu innym domownikom.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...